Sık SorulanlarHasta Yorumları+90 532 385 31 93

Varis Tedavisi Fiyatları

Varis Tedavisi Fiyatları

Varis Tedavi Fiyatları

Varis hastalığı bacak toplardamarlarında oluşan bir hastalıktır. Bu hastalık her hastada farklı şekillerde ve farklı yoğunlukta ortaya çıkmaktadır. Varis tedavisi fiyatları da bu hastaların hastalık seviyelerine göre farklı şekilde ortaya çıkacaktır. 

Varis Tedavisi Fiyatları Nasıl Belirlenir. 

Varis Tedavi Fiyatları'nın belirlenmesinde kriter genellikle varis tedavisi öncesinde yapılacak olan venöz haritalama sırasında belirlenecek varisin şiddetidir. Varis hastalığı her hastada aynı yerde görülmeyeceği gibi her hastada da aynı genişlikte oluşmayacaktır. Varis Tedavisi Fiyatları kapatılacak varisli damarların miktarı ve damarlara uygulanacak varis tedavisi yöntemlerine göre farklılık göstercektir. Bu nedenle buradan varis tedavisi fiyatlarının doğrudan belirtilmesi uygun olmayacaktır. 

Köpükle Varis Tedavisi Fiyatları

Köpükle varis tedavisi fiyatları bacak damarlarında oluşmuş olan varisin tedavisinde köpük kullanılacağı zamanlarda ortaya çıkmaktadır. Köpük tedavisi ile varis tedavisi damar miktarına bağlı olarak seanslar halinde uygulanmaktadır. Uygulanacak her bir seansta belirli bir miktarda ilaç kullanılır. Yapılacak seans miktarına göre köpük tedavisi fiyatı da farklılık gösterecektir. 

Lazerle Varis Tedavisi Fiyatları

Lazerle varis tedavisi fiyatları çoğu zaman yapılacak tedavinin yoğunluğuna ve tedavi sırasında girişim yapılacak damar sayısına göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle lazerle varis tedavisi fiyatı hakkında doğrudan bilgi vermek doğru olmaz. Ayrıca lazerle varis tedavisi sonrasında uygulanacak tamamlayıcı köpük tedavisi ve skleroterapi miktarına göre de fiyat farklılık gösterecektir. 

Uzm. Dr. Rengin Türkgüler Sorularınızı Cevaplıyor
 • M
  Mercane Yılmaz04.09.2021

  Köpük tedavisi

  Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

  Merhaba gün içinde skleroterapi köpük tedavisi bilgisi vermek için sizi aradılar ama ulaşamadılar. 0532 385 31 93 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

 • Y
  Yaşar Dereli02.03.2018

  Merhaba, ben Emekli Sandığına bağlı olarak çalışmaktayım. Tedavi fiyatında herhangi bir indirim oluyor mu? Bir de Özel sağlık sigorta geçerli oluyor mu?

  Uzm. Dr. Rengin Türkgüler

  Yaşar bey merhabalar. Tedavi ücretlerimiz genel piyasa koşullarındadır. Ancak fiyat konusunda devlet memuru ve sgk lı hastalara yardımcı olmaktayız. Özel sağlık sigortaları ile anlaşmamız olmamakla birlikte tedavi olan hastalarımızın bize ödedikleri tedavi ücretlerini özel sağlık sigortalarından aldıklarını biliyoruz. Daha ayrınıtılı bilgi için bize telefon açabilirsiniz. 0 532 385 31 93

Soru Sor
Ufuk Üniversitesi Cad. Farilya Bussines Center, No:8, Kat:14, Ofis:68, Çukurambar, Çankaya
uzm. dr. rengin türkgülerUzm. Dr. Rengin TürkgülerRadyoloji Uzmanı
0532 385 31930312 224 1314